تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا Reviewed by Momizat on . تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا اخبار داعش : آمریکا اعلام کرد که قصد تحریم تعدادی از عناصر داعش و حامیان مالی داعش را دارد. به نظر میرسد یه عزم جهانی برای نا تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا اخبار داعش : آمریکا اعلام کرد که قصد تحریم تعدادی از عناصر داعش و حامیان مالی داعش را دارد. به نظر میرسد یه عزم جهانی برای نا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا

تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا

تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا

تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا

اخبار داعش : آمریکا اعلام کرد که قصد تحریم تعدادی از عناصر داعش و حامیان مالی داعش را دارد. به نظر میرسد یه عزم جهانی برای نابودی داعش تشکیل شده است. البته به نظز می رسد!

یه گزارش میهن گرام و به نقل از رویترز، آمریکا روز سه‌شنبه از اعمال تحریم‌هایی علیه سرکرده‌های گروه تروریستی داعش، حامیان مالی و چندین شخص و گروه مرتبط با آن خبر داد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم ۱۵ داعشی از جمله حامیان این گروه تروریستی خبر داد.

آدام زوبین، معاون دفتر اطلاعات مالی و تروریستی این وزارتخانه گفت: «خزانه‌داری برای قطع منابع مالی داعش مصمم است.»

وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای ۷ نفر و ۵ گروه را –شامل افراد فرانسوی و انگلیسی تبار- به عنوان تروریست خارجی شناسایی و آنها را تحریم کرده است.

یک مقام آمریکایی گفت: ملیت‌های متفاوت این افراد نشان می‌دهد گروه تروریستی داعش یک تهدید جهانی است.

خبرگزاری اسکای نیوز نام و تصویر چهار نفر از انگلیسی‌هایی را که به عضویت داعش درآمده و بوسیله آمریکا تحریم شده‌اند، منتشر کرد.

تحریم حامیان مالی داعش توسط آمریکا

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا