فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه Reviewed by Momizat on . فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه اخبار داعش :پییشروی های نیروهای سوری و شکست های متوالی داعش و سایر تروریست ها باعث شد تا عربستان و ترکیه به فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه اخبار داعش :پییشروی های نیروهای سوری و شکست های متوالی داعش و سایر تروریست ها باعث شد تا عربستان و ترکیه به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه

تبلیغات

فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه

فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه

فرود چهار جنگنده ارتش سعودی در پایگاه هوایی در ترکیه

اخبار داعش :پییشروی های نیروهای سوری و شکست های متوالی داعش و سایر تروریست ها باعث شد تا عربستان و ترکیه به بهانه حمله به داعش تصمیم به حضور نظامی در سوریه بگیرند.

به گزارش میهن گرام :خبرگزاری آناتولی ترکیه روز جمعه با اعلام این خبر مدعی شد که از این ۴ جنگندۀ “اف ۱۵” سعودی، برای پشتیبانی از نیروهای بین المللی در نبرد با داعش استفاده خواهد شد.

“چاوش اوغلو” وزیر امورخارجه ترکیه دیروز از ورود پرسنل و تجهیزات نظامی از عربستان و امارات به پایگاه انجرلیک خبر داد.
عربستان سعودی، با تشکیل ائتلافی جدید که مهم ترین عضوِ آن ترکیه است، به بهانۀ مبارزه با داعش، در پی حملۀ زمینی به سوریه است.
این اقدام عربستان، پس از پیشرویها و دستاوردهای گستردۀ ارتش سوریه در مناطق مختلف و شکستهای سنگین گروههای‌ مسلح تحت حمایت دولت سعودی صورت می گیرد.

دولت سوریه اعلام کرده است با هر نظامی بیگانه که وارد خاک این کشور شود، به عنوان دشمن برخورد خواهد کرد و آنان را در تابوت هایی روانۀ کشورشان خواهد کرد.
روسیه نیز درباره احتمال وقوع جنگ جهانی سوم در صورت ورود زمینی ترکیه و عربستان به سوریه هشدار داده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات