اعدام آرایشگر معروف داعش Reviewed by Momizat on . اعدام آرایشگر معروف داعش اخبار داعش :در پی شکست های متوالی داعش و از دست رفتن بسیاری از مناطق تحت کنترل داعش این گروه تروریستی با مشکوک شدن به اعضای خود دست به اعدام آرایشگر معروف داعش اخبار داعش :در پی شکست های متوالی داعش و از دست رفتن بسیاری از مناطق تحت کنترل داعش این گروه تروریستی با مشکوک شدن به اعضای خود دست به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام آرایشگر معروف داعش

اعدام آرایشگر معروف داعش

اعدام آرایشگر معروف داعش

اعدام آرایشگر معروف داعش

اخبار داعش :در پی شکست های متوالی داعش و از دست رفتن بسیاری از مناطق تحت کنترل داعش این گروه تروریستی با مشکوک شدن به اعضای خود دست به اعدام آن ها می زند.

به گزارش میهن گرام :یک منبع محلی در استان صلاح الدین به شبکه سومریه نیوز گفت، “ابو قتیبه” (۴۵ ساله) پس از سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از شناخته شده ترین آرایشگران سران و عناصر داعش در شرقاط شناخته شد، به صورتیکه برخی او را “آرایشگر والی” نامیده بودند.

به گفته این منبع، داعش وی را به اتهام جاسوسی برای نیروهای امنیتی و دادن اطلاعاتی درباره فعالیتهای سران این گروه اعدام کرد.
آرایشگر والی داعش دیروز (جمعه) تیرباران شد.

این منبع خاطرنشان کرد، در ماه های اخیر اعدامها در گروه تروریستی داعش افزایش یافته است، و سران این گروه به محض مشکوک شدن به هرکدام از عناصر خود آنها را اعدام می کنند.
شهر شرقاط یکی از بارزترین مناطق تمرکز داعش در استان صلاح الدین است، و در دهم ژوئیه ۲۰۱۴ به دست این گروه تروریستی افتاد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا