اعدام دو سوری به دست اعضا داعش Reviewed by Momizat on . اعدام دو سوری به دست اعضا داعش اخبار داعش :در روزهای اخیر داعش جنایات خود را افزایش داده است تا باعث ترساندن مردم شود. این بار نیز اعضا داعش دو مرد سوری را به ش اعدام دو سوری به دست اعضا داعش اخبار داعش :در روزهای اخیر داعش جنایات خود را افزایش داده است تا باعث ترساندن مردم شود. این بار نیز اعضا داعش دو مرد سوری را به ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دو سوری به دست اعضا داعش

اعدام دو سوری به دست اعضا داعش

اعدام دو سوری به دست اعضا داعش

اعدام دو سوری به دست اعضا داعش

اخبار داعش :در روزهای اخیر داعش جنایات خود را افزایش داده است تا باعث ترساندن مردم شود. این بار نیز اعضا داعش دو مرد سوری را به شکل هولناکی اعدام کردند.

به گزارش میهن گرام :این گروه تروریستی دو مرد سوری را در روستای “الصالحیه” از توابع شهر “البوکمال” در استان”دیرالزور” سوریه اعدام کرد.

گروه تروریستی داعش جرم این مردان را همکاری با دولت سوریه اعلام کرد، اما طبق معمول هیچ مدرکی را برای اثبات این اتهام ارائه نکرد.

اعدام مردان عراقی و سوری به کاری روزمره برای تروریست های داعشی در این دو کشور تبدیل شده است.

گروه تروریستی داعش معمولا اعدام های خود را در ملاء عام انجام می دهد تا در میان مردم ترس و رعب ایجاد کند.

هم اکنون بخش اعظم استان دیرالزور به جز بخشی از محلات شهر دیرالزور و فرودگاه آن در اشغال داعش است و قوانین این گروه تروریستی در این مناطق اجرا می شود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا