واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه Reviewed by Momizat on . واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه اخبار داعش :همانظور که میدانید اخیرا عربستان و چند کشور دیگر به بهانه مبارزه با داعش بدون اجازه دولت سوریه قصد دارند ت واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه اخبار داعش :همانظور که میدانید اخیرا عربستان و چند کشور دیگر به بهانه مبارزه با داعش بدون اجازه دولت سوریه قصد دارند ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه

واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه

واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه

واکنش داعش به حضور نظامی عربستان در سوریه

اخبار داعش :همانظور که میدانید اخیرا عربستان و چند کشور دیگر به بهانه مبارزه با داعش بدون اجازه دولت سوریه قصد دارند تا نیروهای خود را وارد این کشور کنند که با واکنش داعش نیر همراه شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از خبرگزاری رویترز، داعش در نشریه هفتگی خود “النبأ” نوشت: اگر عربستان دست به مداخله بزند هرگز دستاوردی برای دشمنان داعش نخواهد داشت و احتمالا موجب پیچیدگی بیشتر می‌شود.

داعش اعلام کرد: نظر ما درباره این مداخله با نظرمان درباره مداخله آمریکا و روسیه تفاوتی ندارد. ما به جنگ علیه مشرکان و مرتدین هر طور که باشند ادامه می‌دهیم و با نیروی زمینی عربستان خواهیم جنگید.

عربستان اخیرا اعلام کرد که آماده اعزام نیروی زمینی به سوریه برای جنگ با داعش در چارچوب ائتلاف تحت فرماندهی آمریکاست.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا