عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر Reviewed by Momizat on . عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در مصر همچنان حملات خود علیه ارتش مصر را ادامه می دهد و این بار داعش به گشتی مصر حمله کرد. عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در مصر همچنان حملات خود علیه ارتش مصر را ادامه می دهد و این بار داعش به گشتی مصر حمله کرد. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر

تبلیغات

عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر

عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر

عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در مصر همچنان حملات خود علیه ارتش مصر را ادامه می دهد و این بار داعش به گشتی مصر حمله کرد. کشور مصر به خاطر مشکلاتی که داشت به مکان مناسبی برای حضور داعش تبدیل شده و این گروه بارها جنایاتی علیه مردم و ارتش مصر انجام داده است.

به گزارش میهن گرام :تروریست های داعشی یک بمب را در مسیر یک گشتی ارتش مصر در اطراف منطقه “العجره” در جنوب غرب شهر “الشیخ زوید” منفجر کردند.

انفجار این بمب به کشته شدن ۵ سرباز و زخمی شدن چند سرباز دیگر ارتش مصر منجر شد.

تروریست های داعشی طی هفته های اخیر چندین بار در مسیر خودروهای نظامی ارتش مصر بمب گذاری انجام داده اند.

فعالیت شاخه مصری داعش از بیش از یک سال پیش آغاز شده و بیشتر عملیات های این گروه تروریستی در مصر در منطقه صحرای سینا انجام می شود.

حمله داعش به ارتش مصر

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات