تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه Reviewed by Momizat on . تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه اخبار داعش :چندی پیش اخبار و تصاویری از حضور سرکرده داعش ابوبکر بغدادی در فلوجه منتشر شد که به تکذیب شد.یکی از افسران ارشد اطلاع تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه اخبار داعش :چندی پیش اخبار و تصاویری از حضور سرکرده داعش ابوبکر بغدادی در فلوجه منتشر شد که به تکذیب شد.یکی از افسران ارشد اطلاع Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه

تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه

تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه

تکذیب حضور سرکرده داعش در فلوجه

اخبار داعش :چندی پیش اخبار و تصاویری از حضور سرکرده داعش ابوبکر بغدادی در فلوجه منتشر شد که به تکذیب شد.یکی از افسران ارشد اطلاعات در فرماندهی عملیات الانبار این خبر را اعلام کرده است.

به گزارش میهن گرام :یکی از افسران ارشد اطلاعات در فرماندهی عملیات الانبار به روزنامه فرامنطقه‌ای الحیاة گفت: اخبار مربوط به حضور علنی ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش در فلوجه صحت ندارد. فلوجه به طور کامل محاصره است و در معرض حملا شدید قرار دارد و محال است که بغدادی وارد این شهر شده باشد.

وی گفت: براساس اطلاعات به دست آمده با طرف آمریکایی بغدادی در «ولایت فرات» بین مرزهای شمال غربی عراق و سوریه قرار دارد.

این افسر افزود: سرکرده‌های داعش از جمله بغدادی شهرستان القائم به ویژه مناطق الرمانه، العبیدی و الکرابله را به عنوان پناهگاه خود قرار داده‌اند چراکه امن‌ترین منطقه برای آن‌هاست.

پیش‌تر روزنامه تایمز انگلیس به نقل از منابع عراقی از حضور علنی ابوبکر بغدادی در یکی از مساجد شهر فلوجه خبر داده بود و عکس‌هایی در این رابطه منتشر شده بود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا