هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش Reviewed by Momizat on . هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار یک والی داعش و 5 سرکرده داعش در صلاح الدین به هلاکت رسیدن. گروه تروریستی داعش هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار یک والی داعش و 5 سرکرده داعش در صلاح الدین به هلاکت رسیدن. گروه تروریستی داعش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش

هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش

هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش

هلاکت والی داعش و ۵ سرکرده داعش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار یک والی داعش و ۵ سرکرده داعش در صلاح الدین به هلاکت رسیدن. گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر در حال عقب نشینی از مناطق مختلف می باشد.

به گزارش میهن گرام :منابع خبری عراق امروز ـ شنبه ۲۴ بهمن ماه ـ از هلاکت والی و پنج سرکرده گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین خبر دادند.

پایگاه خبری السومریه نیوز در این باره نوشت: در حمله جنگنده های ارتش عراق به مواضع داعش، والی این گروه تروریستی در غرب صلاح الدین به هلاکت رسید.

همچنین پایگاه خبری واع از حمله هوایی ارتش عراق به گروه موسوم به ولایت صلاح الدین خبر داد و اعلام کرد: نیروی هوایی ارتش عراق در حمله به منزل «خالد الهايس» سرکرده داعش در روستای “الشیحه” واقع در شرق تکریت پنج سرکرده داعش را به هلاکت رساندند.

واع افزود: جنگنده های ارتش در هماهنگی با اطلاعات دستگاه امنیتی عراق مواضع داعش را هدف قرار دادند که در این حمله «ابو عمران العراقی» معاون نظامی والی داعش در غرب صلاح الدین، «ابو عكرب العراقی» مسئول اداری ولایت دجله در جنوب صلاح الدین، «ابو حفصة السوری» مسئول امنیتی غرب صلاح الدین، «عبد الله الشيحاوی» مسئول دارایی در ولایت صلاح الدین و«خالد يونس التكريتی» مسئول تدارکات غرب صلاح الدین به هلاکت رسیدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا