شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها Reviewed by Momizat on . شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها اخبار داعش :در روزهای اخیر داعش و سایر تروریست ها در سوریه در حال فرار از مناطق مختلف می باشند و نیروهای سوری توانسته اند ت شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها اخبار داعش :در روزهای اخیر داعش و سایر تروریست ها در سوریه در حال فرار از مناطق مختلف می باشند و نیروهای سوری توانسته اند ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها

شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها

شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها

شهادت زن شیعه سوری در حمله تکفیری ها

اخبار داعش :در روزهای اخیر داعش و سایر تروریست ها در سوریه در حال فرار از مناطق مختلف می باشند و نیروهای سوری توانسته اند تعداد زیادی از مناطق را آزاد کنند که امیدواریم به زودی تمام مناطق سوری از وجود تکفیری ها پاکسازی شود.

به گزارش میهن گرام :تروریست های تکفیری در آخرین جنایت خود، دوشنبه نوزدهم بهمن ماه شهرهای شیعه نشین “فوعه” و “کفریا” را هدف ده ها موشک و خمپاره قرار دادند.

در این حمله یک زن شیعه سوری به شهادت رسید و تعداد دیگری از اهالی شهرهای فوعه و کفریا از جمله زنان و کودکان هم در این حمله مجروح شدند.

تروریست های تکفیری در حالی به این دو شهر شیعه نشین حمله کردند که در اطراف این شهرها آتش بس برقرار است.

شهرهای فوعه و کفریا از بیش از یازده ماه پیش در محاصره کامل گروه های تکفیری قرار دارند و اهالی این دو شهر شیعه نشین از کمبود دارو، مواد غذایی و سوخت رنج می برند.

دو شهر فوعه و کفریا که در استان ادلب در شمال سوریه واقع است، محل زندگی چهل هزار تن از شیعیان سوریه می باشد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا