سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش Reviewed by Momizat on . سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید کشور لیبی به خاطر مشکلاتی که داشت به کشور مناسبی برای حضور داعش تبدیل شد و اعضا داعش توانستن سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید کشور لیبی به خاطر مشکلاتی که داشت به کشور مناسبی برای حضور داعش تبدیل شد و اعضا داعش توانستن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش

سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش

سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش

سقوط جنگنده پس از بمباران مواضع داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید کشور لیبی به خاطر مشکلاتی که داشت به کشور مناسبی برای حضور داعش تبدیل شد و اعضا داعش توانستند به سرعت در این کشور رشد کنند و حتی خبرهایی مبنی بر انتقال پایتخت داعش به لیبی هم منتشر شده بود.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، این جنگنده وابسته به نیروهای دولت لیبی که جامعه جهانی آن را به رسمیت می‌شناسد، پس از حمله به مواضع داعش در شهر درنه سقوط کرده و خلبان آن توانسته جان خود را نجات دهد.

ناصر الحاسی، سخنگوی نیروهای دولتی لیبی به خبرگزاری فرانسه گفت: هواپیمای مذکور از نوع میگ ۲۳ بوده که شامگاه دوشنبه به دلیل نقص فنی سقوط کرده و مورد اصابت قرار نگرفته است.

وی گفت: خلبان این هواپیما پس از بمباران مواضع داعش در ۱۵ کیلومتری شهر درنه متوجه نقص فنی در هواپیما شده و آن را به منطقه‌ای خالی از سکنه هدایت کرده و از هواپیما بیرون پریده است.

گزارشی از تلفات احتمالی در خصوص سقوط این جنگنده ارتش لیبی منتشر نشده است.

از سوی دیگر، پارلمان لیبی حملات به مناطق مختلف درنه از جمله باب طبرق را محکوم کرد و از جامعه جهانی خواست تحقیقاتی فوری را درباره حملات هوایی در درنه انجام دهد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا