پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا Reviewed by Momizat on . پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا اخبار داعش :بالاخره بعد از ماه ها تحمل محاصره داعش و تروریست ها شهر های شیعه نشین نبل و الزهرا در حومه شمالی سوریه شک پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا اخبار داعش :بالاخره بعد از ماه ها تحمل محاصره داعش و تروریست ها شهر های شیعه نشین نبل و الزهرا در حومه شمالی سوریه شک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا

تبلیغات

پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا

پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا

پایان محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا

اخبار داعش :بالاخره بعد از ماه ها تحمل محاصره داعش و تروریست ها شهر های شیعه نشین نبل و الزهرا در حومه شمالی سوریه شکسته شد و نیروهای سوری توانستند این محاصره را شکسته و با استقبال مردم وارد این شهر ها شوند.

به گزارش میهن گرام :رسانه های سوریه لحظاتی پیش در خبر فوری اعلام کردند که ارتش سوریه محاصره شهرهای “نبل” و “الزهرا” در حومه شمالی سوریه را شکستند.

نیروهای ارتش سوریه لحظاتی پیش روستای “معرسه الخان” در شمال شهر حلب را آزاد کردند تا محاصره شهرهای نبل و الزهرا شکسته شود.

در نهایت ارتش سوریه و کمیته های مردمی نبل و الزهرا پس از شکست خطوط دفاعی تروریست ها، در روستای “معرسه الخان” همدیگر را ملاقات کردند.

یگان های تخریب نیز شروع به خنثی سازی بمب های دست ساز کار گذاشته شده توسط تروریست ها در روستای معرسه الخان کردند.

مردم دو شهرک نبل و الزهرا پس از شکست این محاصره ظالمانه، به شادی و پایکوبی پرداختند، البته هنوز درگیری های شدیدی در اطراف این مناطق در جریان است.

شهرهای نبل و الزهرا که محل زندگی شصت هزار تن از شیعیان اثنی عشری سوریه است، از بیش از سه سال پیش توسط گروه های تکفیری محاصره شده بود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات