حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس Reviewed by Momizat on . حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس اخبار داعش :بارها خبرهایی از همکاری داعش و عربستان یا شباهات داعش با عربستان منتشر شده است و همانطور که میدانید خیلی از حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس اخبار داعش :بارها خبرهایی از همکاری داعش و عربستان یا شباهات داعش با عربستان منتشر شده است و همانطور که میدانید خیلی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس

حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس

حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس

حضور سربازان عربستانی در میان داعش +عکس

اخبار داعش :بارها خبرهایی از همکاری داعش و عربستان یا شباهات داعش با عربستان منتشر شده است و همانطور که میدانید خیلی از فرمانده هان داعش عربستانی می باشند. اکنون خبرهایی از حضور سربازان عربستانی در میان داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :پایگاه خبری” أین نیوز” امروز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه در گزارشی به نقل از گروه اطلاع رسانی جنگ عراق از هلاکت شماری از سربازان سعودی خبر داد.

پایگاه  اطلاع رسانی جنگ در عراق اعلام کرد: نیروهای امنیتی عراق شماری از عناصر داعش  در منطقه “الشرقاط” واقع در شمال تکریت مرکز استان صلاح الدین را به هلاکت رساندند که تعدادی از سربازان گارد ملی عربستان در میان کشته شدگان دیده می شوند، آنان با حضور در صفوف داعش علیه ارتش و نیروهای مردمی عراق مبارزه می کردند.

حضور اتباع عربستان سعودی در صفوف گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه چشمگیر است و بسیاری از فرماندهان داعش، تبعه عربستان هستند.

لباس سربازان عربستانی

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا