بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش Reviewed by Momizat on . بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش اخبار داعش :افراد گروه تروریستی داعش که این روزها در میدان نبرد توان مقابله را ندارند در حال شکست می باشند در مناطق تحت کن بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش اخبار داعش :افراد گروه تروریستی داعش که این روزها در میدان نبرد توان مقابله را ندارند در حال شکست می باشند در مناطق تحت کن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش

بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش

بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش

بریدن سر اعضای دو خانواده به دست داعش

اخبار داعش :افراد گروه تروریستی داعش که این روزها در میدان نبرد توان مقابله را ندارند در حال شکست می باشند در مناطق تحت کنترل خود قوانین سخت گیرانه ای ایجاد کرده اند و با اعدام های خود سعی در ترساندن مردم دارند.

به گزارش میهن گرام :یکی از فرماندهان ارتش عراق در استان نینوا گفت: عناصر داعش امروز اعضای دو خانواده عراقی که قصد فرار از موصل به بغداد را داشتند، سر بریدند.

سرهنگ «ذنون السبعاوي» ادامه داد: نیروهای داعش پس از اینکه اعضای این دو خانواده را که تعداد آنان چهار زن و دو بچه بودند، در جنوب موصل دستگیر کردند، به طرز فجیعی سر آنان را بریدند.

وی گفت: داعش به اهالی موصل گفته است که جزای کسانی که از موصل فرار کنند، فقط سر بریدن است.

این سرهنگ عراقی اظهار داشت: همچنین داعش در منطقه شرقاط در جنوب موصل، سه کودک که هشت تا ده سال داشتند، را با شلیک گلوله کُشت و والدین آنها را دستگیر کرد. به خاطر اینکه این کودکان به نیروهای داعش گفته بودند: “ارتش عراق خواهند آمد و موصل را از ظلم داعش نجات خواهند داد.”

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا