هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش Reviewed by Momizat on . هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار معاون فرمانده شاخه مصری داعش به هلاکت رسید تا بر مشکلات داعش در روزهای اخی هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار معاون فرمانده شاخه مصری داعش به هلاکت رسید تا بر مشکلات داعش در روزهای اخی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش

تبلیغات

هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش

هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش

هلاکت معاون فرمانده شاخه مصری داعش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار معاون فرمانده شاخه مصری داعش به هلاکت رسید تا بر مشکلات داعش در روزهای اخیر افزوده شود. داعش در روزهای اخیر علاوه بر از دست دادن مناطق مختلف تعداد زیادی از نیروهای خود را نیز از دست داده است.

به گزارش میهن گرام :نیروهای ارتش مصر به موفقیت بزرگی در مبارزه با تروریسم دست یافتند.

این نیروها توانستند که “عطا الله سلامه رتیمه” معاون فرمانده شاخه مصری داعش را به هلاکت برسانند.

رتیمه مسئول پشتبانی نیروهای داعش در منطقه صحرای سینا بود و عناصر این گروه تروریستی را از مناطق مختلف مصر به وسط این صحرا منتقل می کرد.

این تروریست برجسته پیش از این در گروه تروریستی “انصار بیت المقدس” فعالیت می کرد و بعد از بیعت این گروه تروریستی با داعش، جزو مقامات ارشد این گروه تکفیری در مصر شد.

نیروهای ارتش و پلیس مصر طی روزهای اخیر توانستند با پشتیبانی بالگردهای نظامی، ۱۳ تن از عناصر داعش را در اطراف شهر “الشیخ زوید” در صحرای سینا به هلاکت برسانند.

فعالیت شاخه مصری داعش از بیش از یک سال پیش آغاز شده و این گروه تروریستی از آن زمان تاکنون صدها عملیات تروریستی را در مناطق مختلف مصر به خصوص در صحرای سینا انجام داده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات