به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش Reviewed by Momizat on . به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار مسئول اطلاعات داعش به هلاکت رسید تا گروه ترورستی داعش در ادامه روز های اخیر علاوه به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار مسئول اطلاعات داعش به هلاکت رسید تا گروه ترورستی داعش در ادامه روز های اخیر علاوه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش

تبلیغات

به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش

به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش

به هلاکت رسیدن مسئول اطلاعات داعش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار مسئول اطلاعات داعش به هلاکت رسید تا گروه ترورستی داعش در ادامه روز های اخیر علاوه بر از دست دادن مناطق مختلف اعضا مهم خود را نیز یکی بعد از دیگری در حال از دست دادن می باشند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه خبری السومریة نیوز، المعموری گفت که «ابو مروان موصلی» مسئول اطلاعاتی داعش در شهر شرقاط ۴۰ کیلومتری شمال تکریت همراه ۲ تروریست دیگر که یکی از آنها برادر وی بود بر اثر انفجار بمب چسبان که به پایین خودروی آنها چسبانده شده بود کشته شدند.

المعموری افزود: هنوز مشخص نیست چه کسی و یا چه جریانی اقدام به این کار کرده اما اسناد وشواهد نشان می دهد که انگیزه قتل این ۳ داعشی به اختلاف های عمیق میان سرکردگان داعش و درگیری خونین میان آنها بر سر قدرت و غارت اموال سرقتی از مناطق اشغالی برمی گردد.

شهر شرقاط که از ژوئن ( خرداد) ۲۰۱۴ تاکنون تحت اشغال داعش است یکی از مهمترین پناهگاه های تروریست ها در استان صلاح الدین است.
منبع:ایرنا

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات