احتمال کشته شدن رهبر طالبان Reviewed by Momizat on . احتمال کشته شدن رهبر طالبان اخبار داعش :افغانستان در روزهای اخیر علاوه بر طالبان با خطر گروه تروریستی دیگری یعنی داعش نیز مواجه می باشد که امنیت این کشور را تهد احتمال کشته شدن رهبر طالبان اخبار داعش :افغانستان در روزهای اخیر علاوه بر طالبان با خطر گروه تروریستی دیگری یعنی داعش نیز مواجه می باشد که امنیت این کشور را تهد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » احتمال کشته شدن رهبر طالبان

احتمال کشته شدن رهبر طالبان

احتمال کشته شدن رهبر طالبان

احتمال کشته شدن رهبر طالبان

اخبار داعش :افغانستان در روزهای اخیر علاوه بر طالبان با خطر گروه تروریستی دیگری یعنی داعش نیز مواجه می باشد که امنیت این کشور را تهدید می کنند. رسانه‌های پاکستانی خبری از کشته شدن احتمالی رهبر طالبان در افغانستان منتشر کردند.

به گزارش میهن گرام :رسانه‌های پاکستانی به نقل از برخی گزارش‌های تایید نشده اعلام کردند که «ملا فضل الله» سرکرده اصلی گروه تروریستی طالبان به تازگی در جریان حمله یک فروند هواپیمای بدون سرنشین آمریکا کشته شده است.

گزارش‌های تایید نشده حاکی است که هواپیمای بدون سرنشین آمریکا محل اقامت ملافضل الله را در نقطه‌ای در خاک افغانستان هدف قرار داده و در این حمله پنج نفر از جمله یک زن که گفته می‌شود همسر ملافضل الله بوده و نیز یکی از پسران او کشته، شده‌اند.

چنین گزارش‌هایی بار‌ها در گذشته منتشر شده اما تاکنون هیچ یک از آن‌ها تایید نشده است.
پاکستان همواره از افغانستان ونیز نیروهای آمریکایی خواستار جدیت در هدف قراردادن عوامل طالبان پاکستان به ویژه ملافضل الله در خاک افغانستان بوده و مدعی است که بسیاری ازعوامل اصلی طالبان پاکستان از جمله ملافضل الله در خاک افغانستان پناه گرفته‌اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا