اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش +عکس (+۱۸) Reviewed by Momizat on . اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش اخبار داعش :با شکست های متوالی داعش از نیروهای عراقی و فرار آن ها از مناطق مختلف جنایات این گروه تروریستی نیز افزایش یافت اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش اخبار داعش :با شکست های متوالی داعش از نیروهای عراقی و فرار آن ها از مناطق مختلف جنایات این گروه تروریستی نیز افزایش یافت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش +عکس (+۱۸)

تبلیغات

اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش +عکس (+۱۸)

اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش

اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش

اخبار داعش :با شکست های متوالی داعش از نیروهای عراقی و فرار آن ها از مناطق مختلف جنایات این گروه تروریستی نیز افزایش یافته است. گروه تروریستی داعش بیشتر این جنایات را برای ترساندن مردم در مناطق مختلف انجام می دهد.

به گزارش میهن گرام :این گروه تروریستی دو جوان سنی عراقی را به نام های «عمر رشید شیخان العیساوی» و «ولید مسهر عبدالله حمادی» را در شهر فلوجه اعدام کرد.

داعش دلیل اعدام این جوانان را همکاری آنها با نیروهای نظامی عراق برای بمباران مواضع این گروه تروریستی اعلام کرده است.

گروه تروریستی داعش به صورت روزانه تعدادی از مردان عراقی را در مناطق تحت سیطره این گروه به جرم های معمولا واهی اعدام می کند.

شهر فلوجه در استان الانبار در غرب عراق از دو سال پیش تاکنون در اشغال داعش است و قوانین این گروه تروریستی در این شهر اجرا می شود.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

اعدام دو جوان اهل سنت

اعدام دو جوان عراقی به دست داعش

اعدام داعش

اعدام دو جوان عراقی به دست داعش

اعدام داعش

اعدام هولناک دو جوان اهل سنت توسط داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات