کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس Reviewed by Momizat on . کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس اخبار داعش :با توجه به مشکلات مصر این کشور به منطقه ای مناسب برای حضور داعش تبدیل شد و گروه تروریستی تکفیری داعش با حضور در کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس اخبار داعش :با توجه به مشکلات مصر این کشور به منطقه ای مناسب برای حضور داعش تبدیل شد و گروه تروریستی تکفیری داعش با حضور در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس

کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس

کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس

کمین داعش برای سربازان ارتش مصر +عکس

اخبار داعش :با توجه به مشکلات مصر این کشور به منطقه ای مناسب برای حضور داعش تبدیل شد و گروه تروریستی تکفیری داعش با حضور در کشور مصر جنایاتی را علیه مردم و ارتش این کشور انجام داد که درگیری ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش میهن گرام :تروریست های داعشی یمبی را در مسیر حرکت سربازان ارتش مصر در منطقه «کرم القوادیس» در شرق شهر «العریش» در شبه جزیره سینا منفجر کردند.

داعش تصاویر این انفجار را در شبکه اجتماعی منتشر کرده، اما هنوز آماری رسمی در خصوص تلفات این انفجار از سوی مقامات ارتش مصر اعلام نشده است.

بخش اعظم عملیات های تروریستی شاخه مصری داعش در منطقه شبه جزیره سینا صورت می گیرد.

فعالیت شاخه مصری داعش از یک سال پیش در این کشور آغاز شده و این گروه تروریستی از آن زمان تاکنون صدها عملیات تروریستی را بر ضد ارتش، دولت و مردم مصر انجام داده است.

جنایات داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا