به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو Reviewed by Momizat on . به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو اخبار داعش :با شکست های اخیر گروه تروریستی تکفیری داعش در روزهای اخیر این گروه هر روز با کمبود نیرو مواجه می شود و بسیاری از به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو اخبار داعش :با شکست های اخیر گروه تروریستی تکفیری داعش در روزهای اخیر این گروه هر روز با کمبود نیرو مواجه می شود و بسیاری از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو

به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو

به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو

به هلاکت رساندن سه عضو داعش با چاقو

اخبار داعش :با شکست های اخیر گروه تروریستی تکفیری داعش در روزهای اخیر این گروه هر روز با کمبود نیرو مواجه می شود و بسیاری از اعضا داعش به هلاکت رسیده اند. صبح امروز نیز سه داعشی با سلاح سرد به هلاکت رسیدند.

به گزارش میهن گرام :رسانه های عراق امروز پنجشنبه ۱ آبان ماه به نقل از یک منبع امنیتی در اتاق عملیات الانبار از هلاکت سه عنصر داعش خبر دادند.

بر پایه این خبر، افراد ناشناس صبح امروز در حمله با سلاح سرد به تجمعی از عناصر گروه تروریستی داعش در منطقه “حی الجولان” شهر فلوجه سه عضو این گروه تکفیری را از پای درآوردند.

این افراد مهاجم پس از هلاکت عناصر داعش با چاقو، سلاح های آنان را به غنیمت گرفتند.

داعش نیز پس از انتشار این خبر افراد مهاجم را تهدید به سر بریدن کرد و برای پیدا کردن آنان دست اقدام به جستجوی خانه به خانه در این منطقه نمود.

عناصر داعش در بازرسی از خانه های اهالی منطقه حی الجولان برای اعتراف گرفتن، آنان را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

شایان ذکر است مردم فلوجه ماه گذشته در اعتراض به داعش خواستار خروج این گروه تروریستی از شهر شدند که این اعتراض منجر به درگیری آنان با عناصر داعش انجامید.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا