انفجار انتحاری در افغانستان با ۲۴ کشته و زخمی Reviewed by Momizat on . انفجار انتحاری در افغانستان با 24 کشته و زخمی اخبار داعش :افغانستان که با حضور طالبان مشکلات امنیتی زیادی را داشت حالا با حضور گروه تروریستی داعش این مشکلات افز انفجار انتحاری در افغانستان با 24 کشته و زخمی اخبار داعش :افغانستان که با حضور طالبان مشکلات امنیتی زیادی را داشت حالا با حضور گروه تروریستی داعش این مشکلات افز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » انفجار انتحاری در افغانستان با ۲۴ کشته و زخمی

تبلیغات

انفجار انتحاری در افغانستان با ۲۴ کشته و زخمی

انفجار انتحاری در افغانستان با ۲۴ کشته و زخمی

انفجار انتحاری در افغانستان با 24 کشته و زخمی

اخبار داعش :افغانستان که با حضور طالبان مشکلات امنیتی زیادی را داشت حالا با حضور گروه تروریستی داعش این مشکلات افزایش یافته است و مردم این کشور حالا به جز طالبان باید نگران حملات تروریستی داعش نیز باشند.

به گزارش میهن گرام :سخنگوی والی ننگرهار اعلام کرد که انفجار انتحاری در مراسم ختم قرآن در خانه یک عضو شورای ولایتی این ولایت، دست‌کم ۱۱ کشته و ۱۳ زخمی به جا گذاشته است.

«عطاءالله خوگیانی» اعلام کرد که فرد بمبگذار به همراه مهمانان وارد خانه «عبید شینواری» شده بوده و کمربند انتحاری خود را در میان مهمانان منفجر کرده است.

خوگیانی افزود که این مراسم قرآن‌خوانی به مناسبت آزادی برادر شینواری از بند گروه داعش برگزار شده بود.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را به عهده نگرفته است.
منبع:شفاف

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات