آتش زدن سه زن به دست داعش Reviewed by Momizat on . آتش زدن سه زن به دست داعش اخبار داعش :جنایات داعش که در روزهای اخیر افزایش یافته است همچنان ادامه دارد و این بار جنایت کاران داعش سه زن موصلی را اعدام کردند تا آتش زدن سه زن به دست داعش اخبار داعش :جنایات داعش که در روزهای اخیر افزایش یافته است همچنان ادامه دارد و این بار جنایت کاران داعش سه زن موصلی را اعدام کردند تا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » آتش زدن سه زن به دست داعش

آتش زدن سه زن به دست داعش

آتش زدن سه زن به دست داعش

آتش زدن سه زن به دست داعش

اخبار داعش :جنایات داعش که در روزهای اخیر افزایش یافته است همچنان ادامه دارد و این بار جنایت کاران داعش سه زن موصلی را اعدام کردند تا همچنان جلوی شورش احتمالی مردم در مناطق تحت تصرف خود را بگیرند.

به گزارش میهن گرام :روابط عمومی حزب دموکرات کردستان عراق صبح امروز ۲۶ دی ماه مدعی شد که گروه تروریستی داعش چندی پیش سه زن موصلی را به آتش کشانده است.

سعید مموزینی در مصاحبه ای خاطر نشان ساخت:این سه زن به جرم ” همکاری با نیروهای عراقی” به مجازات مرگ با آتش محکوم شده اند.

شایان ذکر است که با تسلط گروه تروریستی داعش بر شهر موصل عراق، روزانه بسیاری از جوانان عراقی با اتهاماتی واهی و تنها برای ترساندن آنها از ایجاد اغتشاش، محکوم به اعدام می شوند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا