هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار Reviewed by Momizat on . هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار اخبار داعش :در روهای اخیر اعضای مهم داعش یکی بعد از دیگری به هلاکت می رسند این بار نوبت به یکی از مفتی های گروه تروریستی ت هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار اخبار داعش :در روهای اخیر اعضای مهم داعش یکی بعد از دیگری به هلاکت می رسند این بار نوبت به یکی از مفتی های گروه تروریستی ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار

هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار

هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار

هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار

اخبار داعش :در روهای اخیر اعضای مهم داعش یکی بعد از دیگری به هلاکت می رسند این بار نوبت به یکی از مفتی های گروه تروریستی تکفیری داعش رسید تا به هلاکت برسد. داعش در روزهای اخیر علاوه بر نیروهای خود بسیاری از مناطق تحت کنترل خود را نیز از دست داده است.

به گزارش میهن گرام :منابع خبری عراق به نقل از ستاد رسانه جنگ در این کشور از هلاکت مفتی شرعی داعش در استان الانبار خبر دادند.

ستاد جنگ در عراق در این باره اعلام کرد: پس از دریافت اطلاعات لازم توسط دستگاه اطلاعاتی نظامی، جنگنده های این کشور در یک عملیات هوایی مفتی شرعی گروه تروریستی داعش در منطقه “المحمدی” را به هلاکت رساندند.

در این عملیات «احمد جاسم حمادی البیلاوی» مفتی داعش با هشت تن از همراهنش در استان الانبار به هلاکت رسید.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا