حضور داعش در فیلیپین +عکس Reviewed by Momizat on . حضور داعش در فیلیپین +عکس اخبار داعش :در روزهایی که گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق و سوریه در حال عقب نشینی می باشند این گروه در تلاش برای نفوذ در کشورهای مخ حضور داعش در فیلیپین +عکس اخبار داعش :در روزهایی که گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق و سوریه در حال عقب نشینی می باشند این گروه در تلاش برای نفوذ در کشورهای مخ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حضور داعش در فیلیپین +عکس

تبلیغات

حضور داعش در فیلیپین +عکس

حضور داعش در فیلیپین +عکس

حضور داعش در فیلیپین +عکس

اخبار داعش :در روزهایی که گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق و سوریه در حال عقب نشینی می باشند این گروه در تلاش برای نفوذ در کشورهای مختلف دیگری می باشد تا دامنه فعالیت های خود را در تمام دنیا گسترش دهد.

به گزارش میهن گرام :چهار گروه تروریستی در فیلیپین با یکدیگر همپیمان شدند تا همسو با گروه تروریستی داعش، اقدام به تشکیل خلافت اسلامی در جنوب شرقی آسیا نمایند.

برخی گروه های تروریستی در فیلیپین ویدئویی منتشر کرده اند که در آن تعدادی از عناصر این گروه های تروریستی در حال گذراندن دوره های نظامی اند و رهبران این گروه های تروریستی با «ابوبکر البغدادی» خلیفه خودخوانده داعش هم پیمان می شوند.

این گروه های تروریستی در جنوب این کشور، در جایی که تجزیه طلبان به اصطلاح مسلمان در آنجا حاضر هستند و در امتداد مرز فیلیپین با اندونزی، ادعای تشکیل خلافت اسلامی کرده است.

پرچمی که این گروه های تروریستی برای خود برگزیده اند، همان پرچم و نماد داعش با رنگ سیاه است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات