له کردن ۵ عراقی با بلدور توسط داعش Reviewed by Momizat on . له کردن 5 عراقی با بلدور توسط داعش اخبار داعش :جنایت کاران داعش در عراق جنایات خود را افزایش داده اند و این بار دست به جنایت هولناکی زدند و پنج نفر را با بلدوزر له کردن 5 عراقی با بلدور توسط داعش اخبار داعش :جنایت کاران داعش در عراق جنایات خود را افزایش داده اند و این بار دست به جنایت هولناکی زدند و پنج نفر را با بلدوزر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » له کردن ۵ عراقی با بلدور توسط داعش

له کردن ۵ عراقی با بلدور توسط داعش

له کردن ۵ عراقی با بلدور توسط داعش

له کردن 5 عراقی با بلدور توسط داعش

اخبار داعش :جنایت کاران داعش در عراق جنایات خود را افزایش داده اند و این بار دست به جنایت هولناکی زدند و پنج نفر را با بلدوزر له کردند. داعش که در روزهای اخیر شکست های زیادی را خورده است با چنین جنایاتی سعی در ترساندن مردم دارد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از بیروت پرس، پایگاه عراقی سومریه نیوز روز یکشنبه گزارش داد گروه تروریستی داعش ۵ غیرنظامی را در مرکز شهر موصل به اتهام ارتداد با بلدوزر له کرد.

این منبع در ادامه افزود: “عناصر داعش روز یکشنبه ۵ غیرنظامی را در منطقه “فیصلیه” پس از آن که دست هایشان را بستند، با بلدوزری بزرگ له کردند.” این منبع که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد: این افراد متهم به ارتداد و مخالفت با دستورات داعش و همکاری با مقامات دولتی بودند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا