اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس Reviewed by Momizat on . اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس اخبار داعش :گروه تروریستی تکفری داعش همچنان در حال انجام جنایت در مناطق مختلف می باشد و این بار دو مرد سوری اهل سنت را اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس اخبار داعش :گروه تروریستی تکفری داعش همچنان در حال انجام جنایت در مناطق مختلف می باشد و این بار دو مرد سوری اهل سنت را Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس

اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس

اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس

اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفری داعش همچنان در حال انجام جنایت در مناطق مختلف می باشد و این بار دو مرد سوری اهل سنت را اعدام کردند. با پییشروی های نیروهای سوری و فرار داعش از مناطق مختلف این گروه تروریستی با انجام اینگونه جنایات سعی در ترساندن مردم دارد.

به گزارش میهن گرام :عناصر این گروه تروریستی دو مرد سوری به نام های «بهاء الدین فنیر» و «عبدالمولی عبدالله» را در اطراف شهر «قریتین» در استان حمص سوریه اعدام کردند.

داعش جرم این دو مرد سنی سوری را همکاری با نیروهای ارتش این کشور بر ضد این گروه تروریستی اعلام کرد.

گروه تروریستی داعش به صورت روزانه تعدادی از مردان سوری را به جرم همکاری با دولت این کشور در مناطق مختلف سوریه اعدام می کند.

شهر «قریتین» در استان حمص سوریه از پنج ماه پیش تاکنون در اشغال گروه تروریستی داعش است.

اعدام وسط داعش

اعدام دو مرد سوری اهل سنت توسط داعش +عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا