معرفی و عکس سلاح جدید داعش Reviewed by Momizat on . معرفی و عکس سلاح جدید داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش برای عملیات انتحاری خود از یک بولدوزر که حاوی مواد منفجره بسیار زیادی بود و اطراف آن به طور کام معرفی و عکس سلاح جدید داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش برای عملیات انتحاری خود از یک بولدوزر که حاوی مواد منفجره بسیار زیادی بود و اطراف آن به طور کام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » معرفی و عکس سلاح جدید داعش

تبلیغات

معرفی و عکس سلاح جدید داعش

معرفی و عکس سلاح جدید داعش

معرفی و عکس سلاح جدید داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش برای عملیات انتحاری خود از یک بولدوزر که حاوی مواد منفجره بسیار زیادی بود و اطراف آن به طور کامل با ورق های آهنی پوشانده شده بود، استفاده کرد.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی تکفیری داعش برای انجام برخی عملیات انتحاری از بولدوزرها و خودروهای جنگی حفاظ دار استفاده می کند.

در عملیات انتحاری جدیدی که این گروه تروریستی ترتیب داد و محل استقرار نیروهای امنیتی عراق را هدف قرار داد، از یک بولدوزر که حاوی مواد منفجره بسیار زیادی بود و اطراف آن به طور کامل با ورق های آهنی پوشانده شده بود، استفاده کرد.

این حفاظ ها برای جلوگیری از آسیب دیدن عامل انتحاری در اطراف این خودرو ها نصب می شود تا خودرو به صورت سالم به محل مورد نظر رسیده و در همانجا انفجار صورت گیرد.

تروریست ها برای محفوظ ماندن عامل انتحاری از گزند گلوله های رزمندگان شجاع عراقی است مجبور به اجرای این ترفند شده اند.

سخنگوی فرمانداری استان “الانبار” در مورد تصاویری که در ذیل خواهد امد، اظهار داشت: این تصاویر جدید مربوط به حمله انتحاری در شهر “حدیثه” در ۱۴۰ کیلومتری شمال “الرمادی” است که داعش از یک بولدوزر انتحاری در برای مقاصد شوم خود استفاده کرد.

انتحاری داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات