هلاکت ۱۶عضو داعش در شرق افغانستان Reviewed by Momizat on . هلاکت 16عضو داعش در شرق افغانستان اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در کشورهایی که مشکلات امنیتی دارند به سرعت رشد میکند و یکی از این کشورها افغانستان می باشد هلاکت 16عضو داعش در شرق افغانستان اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در کشورهایی که مشکلات امنیتی دارند به سرعت رشد میکند و یکی از این کشورها افغانستان می باشد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت ۱۶عضو داعش در شرق افغانستان

هلاکت ۱۶عضو داعش در شرق افغانستان

هلاکت ۱۶عضو داعش در شرق افغانستان

هلاکت 16عضو داعش در شرق افغانستان

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در کشورهایی که مشکلات امنیتی دارند به سرعت رشد میکند و یکی از این کشورها افغانستان می باشد که با توجه به مشکلات این کشور داعش توانست در این کشور حضور و به سرعت رشد کند و حالا تهدیدی برای امنیت این کشور شده است.

به گزارش میهن گرام :حضرت حسین مشرقی وال، سخنگوی نیروهای امنیتی ولایت ننگرهار به خبرگزاری بخدی گفت: این افراد در منطقه بتی کوت ولایت ننگرهار کشته شده‌اند.

مشرقی وال افزود، درگیری زمانی شروع شد که افراد وابسته به گروه داعش به یک مقر پلیس حمله کردند.

در همین حال یک گزارش دیگر از منطقه چپرهار ننگرهار منتشر شده که بر اساس آن گروه طالبان و داعش در این منطقه با هم درگیر شده اند. در این درگیری ۹ عضو داعش و شش عضو طالبان کشته شده اند.

ولایت ننگرهار در شرق افغانستان یکی از ولایت های ناامن به شمار می رود. اخیرا مقامات ناتو در افغانستان اعلام کرده بودند که داعش در ننگرهار در صدد ایجاد یک پایگاه نظامی است؛ خبری که از سوی مقامات کابل رد شد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا