اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس Reviewed by Momizat on . اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس اخبار داعش :بعد از حضور داعش در مصر همچنان درگیری ها میان این گروه و ارتش مصر ادامه دارد و جنایت کاران داعش تاکنون جنای اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس اخبار داعش :بعد از حضور داعش در مصر همچنان درگیری ها میان این گروه و ارتش مصر ادامه دارد و جنایت کاران داعش تاکنون جنای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس

اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس

اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس

اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس

اخبار داعش :بعد از حضور داعش در مصر همچنان درگیری ها میان این گروه و ارتش مصر ادامه دارد و جنایت کاران داعش تاکنون جنایات زیادی را در مصر انجم داده اند که در تازه ترین آنان اعدام دو مرد به اتهام جاسوسی بوده است که به آن می پردازیم.

به گزارش میهن گرام :دو مرد مصری که توسط تروریستهای داعش اعدام شدند مورد اتهام جاسوسی برای ارتش مصر قرار گرفته بودند.
گروه تروریستی داعش سال میلادی پیش اعلام کرد که فعالیت خود را در منطقه صحرایی “سیناء مصر” در مجاورت با مرزهای فلسطین اشغالی آغاز کرده است.
شاخه مصری داعش در یک سال اخیر جنایات فراوانی را بر ضد مردم مصر و نیروهای نظامی این کشور مرتکب شده است.
ترور، بمب گذاری در اماکن عمومی، کمین بر ضد نیروهای نظامی، حمله به مراکز نظامی و ذبح شهروندان مصری به جرم همکاری با دولت، گوشه ای از جنایت های داعش در مصر می باشد.

*هشدار :افرادی که نارحتی قلبی دارند و افراد زیر ۱۸ سال از دیدن تصاویر خودداری کنند.

اعدام توسط داعش

اعدام دو مرد در سیناء مصر توسط داعش +عکس

جنایات داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا