اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش Reviewed by Momizat on . اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار 5 نفر را اعدام کردند که گفته شده این افراد عضو ساز اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار 5 نفر را اعدام کردند که گفته شده این افراد عضو ساز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش

اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش

اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش

اعدام پنج نفر به اتهام جاسوسی از داعش

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار ۵ نفر را اعدام کردند که گفته شده این افراد عضو سازمان جاسوسی انگلستان بودند که در حال جاسوسی از گروه تروریستی تکفیری داعش بوده اند.

به گزارش میهن گرام :روزنامه انگلیسی “دی ایندیپندنت” نوشت: این فیلم ۱۰ دقیقه ای ۵ فرد را نشان می دهد که مانند همیشه لباس قربانیان داعش به تن داشته و اعتراف می کنند علیه داعش و به نفع سازمان جاسوسی انگلستان جاسوسی می کردند.
یک فرد مسلح نقابدار نیز در فیلم مشاهده می شود که با لهجه انگلیسی سخن می گوید.
فرد مسلح در این فیلم می گوید: اعدام این اشخاص پیامی به “دیوید کامرون” نخست وزیر انگلستان است که وی را “بزرگترین ابله” و “نوکر” آمریکا در نبرد علیه داعش توصیف کرد.
بخش اطلاع رسانی ایندیپندنت اعتقاد دارد فیلم در “رقه” سوریه ضبط شده اما هنوز نتوانسته درباره صحت این فیلم از منابع مستقل تایید دریافت کند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا