دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا Reviewed by Momizat on . دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا اخبار داعش :در روزهای اخیر گروه تروریستی داعش بسیاری از مناطق تحت کنترل خود را از دست داده است و در تلاش برای تصرف مناطق مختلف د دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا اخبار داعش :در روزهای اخیر گروه تروریستی داعش بسیاری از مناطق تحت کنترل خود را از دست داده است و در تلاش برای تصرف مناطق مختلف د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا

دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا

دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا

دفع حمله عناصر داعش به سد سامرا

اخبار داعش :در روزهای اخیر گروه تروریستی داعش بسیاری از مناطق تحت کنترل خود را از دست داده است و در تلاش برای تصرف مناطق مختلف در عرراق می باشد که با هوشیاری نیروهای عراقی تاکنون در این اقدامات موفق نبوده اند.

به گزارش میهن گرام :نیروهای مشترک عراقی شنبه شب، حمله گسترده عناصر مسلح داعش به سد سامرا در استان صلاح الدین در شمال عراق را ناکام گذاشتند.
به نوشته السومریه، دراین حمله، ۲۵ نفر از عناصر داعش کشته شدند و چند خودروی متعلق به این گروه تروریستی منهدم شد.
بنا بر اعلام منبع یاد شده، درگیری های نیروهای عراقی با شمار زیادی از عناصر داعش که به سد سامرا حمله کرده بودند، بسیار شدید بود.
نیروهای عراقی با پشتیبانی نیروهای داوطلب مردمی توانسته اند امنیت منطقه سامرا در جنوب تکریت را به طور کامل تامین کنند اما گروه داعش هر از گاهی به برخی از مناطق آن حمله می کند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا