لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها Reviewed by Momizat on . لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها اخبار داعش :با توجه به ایام جشن سال نو کشورهای اروپایی در خطر انجام عملیات های تروریستی از سوی اعضا داعش قرار دارند و هم لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها اخبار داعش :با توجه به ایام جشن سال نو کشورهای اروپایی در خطر انجام عملیات های تروریستی از سوی اعضا داعش قرار دارند و هم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها

تبلیغات

لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها

لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها

لغو جشن سال نو در بروکسل در پی تهدید ها

اخبار داعش :با توجه به ایام جشن سال نو کشورهای اروپایی در خطر انجام عملیات های تروریستی از سوی اعضا داعش قرار دارند و همین نگرانی ها سبب شده تا برای جلوگیری از حملات تروریستی داعش تدابیر امنیتی بیشتری در این روزها ایجاد شود.

به گزارش میهن گرام :تصمیم به تعویق انداختن جشن‌های سال نوی میلادی در پایتخت بلژیک شب گذشته (چهارشنبه) و پس از آن اتخاذ شد که دادستان‌های فدرال اعلام کردند “تهدیدهای جدی” درباره حملات تروریستی وجود دارد.

یوان مایور در گفتگو با شبکه خبری آر‌تی‌ال اعلام کرد که مرکز بحران ملی تشخیص داد خطر “بارز” حملات تروریستی علیه جمعیت حاضر در جشن‌های سال نوی میلادی وجود دارد.

دادستان‌ها همچنین اعلام کردند فردی به نام ایوب ب. را به دلیل حضور در فعالیت‌های یک سازمان تروریستی، دستگیر کرده‌اند.

دولت وضعیت هشدار را در ماه گذشته در بروکسل، پس از حملات پاریس که ۱۳۰ قربانی در پی داشت، به درجه ۴ ارتقاء داد – وضعیتی که به معنای “جدی و قریب‌الوقوع بودن” یک حمله است.

مقامات مدارس، مراکز خرید و شبکه‌های ریلی را تعطیل کرده و به کافه‌ها نیز توصیه کردند که زودتر از زمان معمول روز کاری خود را پایان دهند. سطح هشدار در روز ۲۶ نوامبر کاهش یافت.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات