ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو Reviewed by Momizat on . ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو اخبار داعش :فکر میکنم تمام کسانی که اخبار داعش را پیگیری و دنبال میکنند از همکاری ترکیه با داعش با خبر هستند و مدارک ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو اخبار داعش :فکر میکنم تمام کسانی که اخبار داعش را پیگیری و دنبال میکنند از همکاری ترکیه با داعش با خبر هستند و مدارک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو

ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو

ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو

ادعاهای مضحک داوود‌اغلو درباره تهران و مسکو

اخبار داعش :فکر میکنم تمام کسانی که اخبار داعش را پیگیری و دنبال میکنند از همکاری ترکیه با داعش با خبر هستند و مدارک زیادی در این زمینه نیز وجود دارد ولی بار دیگر داوود‌اغلو در مورد داعش حرف های خنده داری زده است که با هم میخوانیم.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه تلویزیونی الحدث، «احمد داوود‌اوغلو،» نخست‌وزیر ترکیه، در ادامه فرافکنی‌های مقامات ارشد این کشور مدعی شد: «روسیه با وجود داعش، مشروعیت نظام سوریه را توجیه می‌کند. طرف‌هایی که بیش از دیگران از نابودی داعش ناراحت خواهند شد، روسیه، ایران و نظام سوریه هستند. زیرا به بهانه داعش از حمایت برخی کشورها برخوردار می شوند.»

نخست‌وزیر ترکیه در ادامه با طرح ادعاهایی مضحک و بی‌اساس، گفت: «حملات هوایی روسیه به مخالفان میانه رو و ارتش آزاد سوریه باعث قدرت گرفتن داعش شده است. مخالفان میانه رو در سوریه برای دفاع از حلب و ادلب تلاش می کنند.»
منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا