اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس Reviewed by Momizat on . اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس اخبار داعش :بعد از پیشروی های اخخیر ارتش سوریه و شکست دادن گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این گروه تروریستی نیز جنایات خ اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس اخبار داعش :بعد از پیشروی های اخخیر ارتش سوریه و شکست دادن گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این گروه تروریستی نیز جنایات خ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس

اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس

اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس

اعدام مردان سوری توسط گروه داعش +عکس

اخبار داعش :بعد از پیشروی های اخخیر ارتش سوریه و شکست دادن گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این گروه تروریستی نیز جنایات خود را افزایش داده تا باعث وحشت مردم شود و از شورش احتمالی آنان جلوگیری کند.

به گزارش میهن گرام :این گروه تروریستی سه مرد سوری نام های «ادیب فرج العید»، «عدنان محمد» و «عبدالکریم ابراهیم» را به جرم همکاری با ارتش سوریه اعدام کرد.

این مردان از اهالی شهر تدمر در استان حمص بودند و در خود همین شهر و در ملاء عام اعدام شدند.

اعدام دسته جمعی یکی از مجازات های معمول داعش است که به صورت روزانه در مناطق مختلف اشغالی عراق و سوریه اجرا می شود.

داعش هم اکنون مناطقی در شرق استان حمص از جمله های شهرهای «تدمر» و «قریتین» را در اشغال خود دارد و قوانین ویژه خود را در این مناطق اجرا می کند.

شهر تدمر یکی از شهرهای تاریخی سوریه است که داعش پس از اشغال این شهر، بسیاری از آثار باستانی آن را ویران کرد.

اعدام مردان سوری

اعدام مردان سوری توسط گروه داعش

اعدام توسط داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا