انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل Reviewed by Momizat on . انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل اخبار داعش : زنان عراقی بیشترین اذار و اذیت را توسط گروه تروریستی داعش تحمل کردند و مجبور به انجام کارهایی از روی اجب انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل اخبار داعش : زنان عراقی بیشترین اذار و اذیت را توسط گروه تروریستی داعش تحمل کردند و مجبور به انجام کارهایی از روی اجب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل

انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل

انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل

انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل

اخبار داعش : زنان عراقی بیشترین اذار و اذیت را توسط گروه تروریستی داعش تحمل کردند و مجبور به انجام کارهایی از روی اجبار شدند. یک زن عراقی که توسط والی موصل مجبور به جهاد نکاح شده بود والی موصل را به هلاکت رساند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از سومریه نیوز؛ سعید مموزینی -یکی از مسئولان حزب دموکرات کردستان عراق- اعلام کرد، یک زن عراقی یکی از والیان گروه تروریستی داعش که این زن را به جهاد نکاح واداشته بود، به هلاکت رساند.

سعید مموزینی گفت: ابو أنس -والی داعش در موصل- به دست یک زن در محله تل الرمان واقع در غرب موصل به هلاکت رسید.

مموزینی افزود: ین زن با به هلاکت رساندن ابو أنس که از سه ماه پیش تاکنون او را به جهاد نکاح با عناصر گروه تروریستی داعش در موصل وادشته بود، انتقام گرفت.

انتقام گرفتن زن عراقی از والی داعش در موصل

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا