پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار Reviewed by Momizat on . پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار داعش :نیروهای شجاع عراقی توانستند در استان های صلاح الدین و الانبار به پییشرویی خود ادامه دهند تا بتوانند گروه داعش پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار داعش :نیروهای شجاع عراقی توانستند در استان های صلاح الدین و الانبار به پییشرویی خود ادامه دهند تا بتوانند گروه داعش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار

تبلیغات

پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار

پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار

داعش,پیشروی نیروهای عراق در صلاح الدین و الانبار

داعش :نیروهای شجاع عراقی توانستند در استان های صلاح الدین و الانبار به پییشرویی خود ادامه دهند تا بتوانند گروه داعش رو از کشور عراق پاکسازی کنند که در ادامه به بررسی این اخبار می پردازیم.

به گزارش میهن گرام :نیروهای عراقی روز گذشته (سه شنبه) با پشتیبانی هوایی ارتش توانستند منطقه «جزیره سامراء» در جنوب شهر تکریت واقع در استان صلاح الدین را پاکسازی کنند.
بر اساس بیانیه ستاد فرماندهی مشترک عملیات نیروهای مسلح عراق، نیروهای مشترک عراقی توانستند خسارت های سنگینی به گروه تروریستی داعش وارد کنند.
بر اساس این بیانیه، نیروهای مردمی و نیروهای پلیس و نیروهای ضد تروریسم در کنار نیروهای ارتش در این عملیات شرکت دارند و مورد حمایت و پشتیانی نیروی هوایی عراق هستند.
در همین حال، “کریم النوری” سخنگوی رسمی نیروهای مردمی در این خصوص اعلام کرد هدف از عملیات آزادسازی روستاهای منطقه «جزیره سامراء» تامین امنیت در منطقه بین صلاح الدین و الانبار است.
وی گفت: مناطقی در استان های صلاح الدین و الانبار شاهد درگیری های مستمر است و نیروهای عراقی در حال پیشروی به طرف پایگاه های گروه تروریستی داعش است. نیروهای امنیتی بر اساس طرح از پیش تهیه شده در حال پیشروی هستند.
حکمت سلیمان سخنگوی استان الانبار نیز در این خصوص گفت نیروهای امنیتی متشکل از نیروهای ارتش و نیروهای مبارزه با تروریسم توانستند برخی از مناطق استان الانبار را مانند منطقه الزیتون آزاد کنند و شماری از عناصر داعش را نیز به هلاکت برسانند یا زخمی کنند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات