احتمال حضور داعش در هند Reviewed by Momizat on . احتمال حضور داعش در هند اخبار داعش :بعد از شکست های اخیر گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه این گروه تروریستی سعی دارد تا در مناطق دیگری نیز حضور پیدا کند و بعد احتمال حضور داعش در هند اخبار داعش :بعد از شکست های اخیر گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه این گروه تروریستی سعی دارد تا در مناطق دیگری نیز حضور پیدا کند و بعد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » احتمال حضور داعش در هند

احتمال حضور داعش در هند

احتمال حضور داعش در هند

احتمال حضور داعش در هند

اخبار داعش :بعد از شکست های اخیر گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه این گروه تروریستی سعی دارد تا در مناطق دیگری نیز حضور پیدا کند و بعد از حضور در افغانستان حال خبرهایی از حضور داعش در کشور پرجمعیت هند نیز منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ایکانامیک تایمز، برخی از عناصر گروه تروریستی داعش در شبکه‌های اجتماعی هند پیام‌هایی به زبان‌های محلی از جمله هندی و تامیل برای مردم این مناطق ارسال کرده‌اند.

در گزارشی که مقامات هند در این خصوص منتشر کردند، آمده است: براساس اطلاعات نیروهای امنیتی، برخی از طرفداران داعش در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار پیام‌هایی به زبان‌های هندی، اردو، تامیل، گوجاراتی و انگلیسی کرده‌اند.

وزیر کشور هند در این خصوص گفت: دولت به طور جدی در حال ردیابی این پیام‌ها است و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی را مسئول بررسی احتمال نیروگیری داعش در هند کرده است. وی همچنین از کنترل فضای مجازی در هند خبر داد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا