ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است Reviewed by Momizat on . ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است اخبار داعش :همانطور که مطلع هستید اخیرا یکی از اصلی ترین حامیان تروریست در جهان یعنی عربستان سعودی ائتلافی جهت مبارزه ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است اخبار داعش :همانطور که مطلع هستید اخیرا یکی از اصلی ترین حامیان تروریست در جهان یعنی عربستان سعودی ائتلافی جهت مبارزه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است

تبلیغات

ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است

ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است

ائتلاف اسلامی تشکیل شده از حامیان داعش است

اخبار داعش :همانطور که مطلع هستید اخیرا یکی از اصلی ترین حامیان تروریست در جهان یعنی عربستان سعودی ائتلافی جهت مبارزه با داعش تشکیل داده است که البته احتمالا هدف عربستان کمک به تروریست در منطقه جهت مقابله با اهداف ایران و روسیه می باشد.

به گزارش میهن گرام :عضو كميسيون امنيت و دفاع پارلمان عراق در واکنش به تشکیل گروهی موسوم به “ائتلاف اسلامی” اظهار داشت: اغلب کشورهای عضو ائتلاف اسلامی از حامیان تروریست‌ها و داعش به شمار می‌روند.

«ماجد الغراوى» با بیان اینکه “رژیم عربستان سعودی که سرکردگی این ائتلاف را به عهده دارد، خود از حامیان اصلی تروریسم است” تاکید کرد: اگر این ائتلاف اسلامی است، پس چرا از عراق و سوریه و ایران برای عضویت دعوت بعمل نیامده است؟

وی افزود: این مساله نشان دهنده این است که ائتلاف سعودی می‌خواهد اهداف معینی را در منطقه به بهانه مبارزه با تروریسم عملی کند.

عضو كميسيون امنيت و دفاع پارلمان عراق خاطرنشان ساخت: عدم دعوت از عراق نشان می‌دهد که این ائتلاف، نه اسلامی و نه برای مبارزه با تروریسم است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات