خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق Reviewed by Momizat on . خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق اخبار داعش :بعد از فعال شدن داعش در عراق بعضی از قبایل از ترس جان خود به داعش پیوستند و موجب قدرت گرفتن این گروه تروریس خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق اخبار داعش :بعد از فعال شدن داعش در عراق بعضی از قبایل از ترس جان خود به داعش پیوستند و موجب قدرت گرفتن این گروه تروریس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق

خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق

خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق

خیانت بعضی از شیوخ و روسای قبایل به عراق

اخبار داعش :بعد از فعال شدن داعش در عراق بعضی از قبایل از ترس جان خود به داعش پیوستند و موجب قدرت گرفتن این گروه تروریستی شدند چه بسا اگر این قبایل و افراد به عراق خیانت نمی کردند داعش تا اینقدر قدرتمند نمیشد.

به گزارش میهن گرام :برخی از شیوخ و روسای قبایل اهل سنت استان الانبار، اقدام به دعوت مردم برای پیوستن به داعش کردند.

این اقدام خیانت کارانه شیوخ استان الانبار، سبب شد تعدادی زیادی از مردم این استان که علاقه ای به انجام چنین خیانت آشکاری نداشتند، به فکر مهاجرت از این استان بیفتند.

حال بسیاری از مردم این استان، با پای پیاده و یا با وسائل نقلیه، خود را از الانبار خارج می کنند به مناطق دیگر عراق از جمله شهر های شیعه نشین عراق می رسانند.

از ابتدای شروع فعالیت گروه تروریستی داعش در عراق، خیانت برخی روسای قبایل و شیوخ اهل سنت عراق، زمینه فعالیت و گسترش این گروه تروریستی را فراهم تر ساخت.

شهر موصل که اولین شهر اشغال شده توسط گروه تروریستی تکفیری داعش بود، با اقدامات خیانت آمیز مسئولین این شهر، سقوط کرد و به اشغال این گروه تروریستی درآمد.

خیانت

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا