کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس Reviewed by Momizat on . کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس اخبار داعش :یکی از دلایل پیشروی های داعش داشتن سلاح های مختلف این گروه تروریستی می باشد بعد از منتشر شدن اخبار و تصاویری کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس اخبار داعش :یکی از دلایل پیشروی های داعش داشتن سلاح های مختلف این گروه تروریستی می باشد بعد از منتشر شدن اخبار و تصاویری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس

کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس

کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس

کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس

اخبار داعش :یکی از دلایل پیشروی های داعش داشتن سلاح های مختلف این گروه تروریستی می باشد بعد از منتشر شدن اخبار و تصاویری مبنی بر همکاری داعش و ترکیه در زمینه نفت این بار تصاویری از سلاح های ساخت ترکیه نزد داعش منتشر شد.

به گزارش میهن گرام :ارتش سوریه و حزب الله لبنان در ادامه پیشروی های خود، مناطق بیشتری از خاک سوریه را از لوث وجود تروریست های داعشی پاکسازی کردند.

در این پیشروی ها، ارتش سوریه و رزمندگان حزب الله لبنان در استان حلب، به مقادیر زیادی از سلاح های و مهمات جامانده تروریست ها دست یافتند.

در میان این مهمات، و تجهیرات نظامی، مقادیر زیادی خماپره و خمپاره انداز ساخت ترکیه کشف شد.

با کشف این تجهیزات جنگی، اتهام تعاملات نفتی ترکیه و داعش، رنگ واقعیت بیشتری به خود می گیرد.

چندی پیش منابع روس مدعی وجود تعاملات نزدیک ترکیه با داعش در موضوع قاچاق نفت سوریه و عراق و تحویل سلاح توسط ترکیه به داعش، شده بودند.

اکنون با کشف این سلاح های ساخت ترکیه و نیز انتشار فیلم انتقال نفت از سوی داعش به داخل خاک ترکیه، این احتمالات و اتهامات، بیشتر به واقعیت نزدیک می شوند.

سلاح های ساخت ترکیه

سلاح های ساخت ترکیه برای داعش

همکاری داعش و ترکیه

کشف سلاح های ساخت ترکیه برای داعش +عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا