وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس Reviewed by Momizat on . وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس اخبار داعش :گروه تروریستی تکفری داعش که قوانین عجیبی در دین خود دارند این بار این قوانین باعث وحشت شدید آنها از دختران کردی که کنا وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس اخبار داعش :گروه تروریستی تکفری داعش که قوانین عجیبی در دین خود دارند این بار این قوانین باعث وحشت شدید آنها از دختران کردی که کنا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس

تبلیغات

وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس

وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس

وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفری داعش که قوانین عجیبی در دین خود دارند این بار این قوانین باعث وحشت شدید آنها از دختران کردی که کنار پیشمرگه ها به جنگ مشغول اند شده است که علت آن را در ادامه مشاهده کنید.

به گزارش میهن گرام :دختران کرد که کنار نیروهای پیشمرگه به نبرد با داعش می پردازند، بیشتر در سنین ۲۰ تا ۲۵ سالگی قرار دارند.

عناصر تروریستی داعش بشدت از این دختران پیشمرگه هراس دارند و علت این ترس، این است که گمان می کنند اگر به دست این دختران کشته شوند، به بهشت نخواهند رفت.

یکی از این دختران پیشمرگه در مصاحبه ای اعلام کرد که عناصر مزدور گروه داعش، به گمان خود تحت لوای اسلام می جنگند و بر این اعتقادند که اگر توسط یکی زن یا دختر، کشته شوند به بهشت نخواهد رفت.

دختران کُرد با به سخره گرفتن این اعتقاد تمسخر آمیز داعش، آنان را بزدل و ترسو می خوانند.

واحدهای حفاظتی زنان و دختران کُرد، سه سال پیش و تقریبا با هجوم داعش به مناطق شمالی سوریه و عراق تاسیس شدند و در این مدت، تاثیرات به سزایی در حفظ و آزادسازی برخی شهرها همچون کوبانی داشته اند.

دخترهای کرد

عکس دخترهای جنگجو کرد

دخترهای کرد

وحشت داعش از دخترهای کرد +عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات