سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد Reviewed by Momizat on . سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد اخبار داعش :بعد از اینکه گروه تروریستی تکفیری داعش نتوانست علیه زائران اربعین عملیات تروریستی انجام دهد. روی به ب سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد اخبار داعش :بعد از اینکه گروه تروریستی تکفیری داعش نتوانست علیه زائران اربعین عملیات تروریستی انجام دهد. روی به ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد

سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد

سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد

سه عروسک بمبگذاری شده در آذربایجان غربی کشف شد

اخبار داعش :بعد از اینکه گروه تروریستی تکفیری داعش نتوانست علیه زائران اربعین عملیات تروریستی انجام دهد. روی به بمب گذاری کردن عروسک ها آورد که خیلی از آنها توسط نیروهای عراقی کشف شد ولی تعداد از آنها در بار زائران ایرانی کشف شد که با هوشیاری ماموران شروع به جمع آوری عروسک ها در مناطق مختلف شد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا نیروهای امنیتی آذربایجان غربی در بازرسی کیف های زائران اربعین، به مورد مشکوکی برخوردند که در ادامه بررسی ها، سه عروسک انتحاری کشف شد.

این سه عروسک توسط زائران اربعین بدون آنکه از محتوی آن اطلاع داشته باشند، خریداری شده و به داخل کشور آورده شده بود.

در آستانه اربعین حسینی، داعش در اقدامی بی شرمانه، به دستکاری برخی اسباب بازی و جاسازی مواد منفجره در آنها اقدام کردند که با هشیاری نیروهای امنیتی عراق، تعداد زیادی از این اسباب بازی ها کشف و خنثی شد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا