حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش Reviewed by Momizat on . حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش اخبار داعش :بعد جنایات بی شمار داعش در کشورهای مختلف هکرهایی به جنگ داعش رفته اند.همانطور که می دانید داعش به وسیله فضای مجاز حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش اخبار داعش :بعد جنایات بی شمار داعش در کشورهای مختلف هکرهایی به جنگ داعش رفته اند.همانطور که می دانید داعش به وسیله فضای مجاز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش

تبلیغات

حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش

حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش

حمله هکرها علیه گروه تروریستی داعش

اخبار داعش :بعد جنایات بی شمار داعش در کشورهای مختلف هکرهایی به جنگ داعش رفته اند.همانطور که می دانید داعش به وسیله فضای مجازی اقدام به جذب نیرو می کند که این گروه ها در تلاش برای حمله و هک کردن سایت های طرفدار داعش می باشند.

به گزارش میهن گرام :یک گروه هک که به صورت ناشناسی در فضای مجازی فعالیت می کند، به انجام جنگ جدیدی علیه فعالیت های مجازی داعش روی آورد.

این گروه هکر، در پیامی اینترنتی که در اوایل هفته جاری بر روی اینترنت قرار گرفت، از مردم درخواست کرد که در صورت مشاهده هر سایت یا حساب کاربری در شبکه های اجتماعی که به تبلیغ داعش و طرفداری از آنان می پردازد، حمله کنند.

آنگونه که در پیام این گروه هکری آمده، حملات به طرفداران داعش در فضای مجازی می تواند به صورت تهدید، استدلال بر ضد تفکرات داعشی و به سخره گرفتن عقاید و افکار آنها باشد.

این گروه هکر ناشناس درباره این نوع مبارزه با داعش اظهار داشت: قبلا نیز توسط گروه محدودی این رفتار نسبت به حساب های کاربری و سایت های منتسب به داعش به کار برده شده بود که طی آن صدها حساب کاربری فیسبوک و توییتری منتسب به عناصر این گروه، از کار افتاد.

در نامه آنلاین این گروه آمده است: اقدام همگانی مردم علیه داعش در فضای مجازی و اینترنت، تاثیر بسیار زیادی بر فعالیت ها این گروه تروریستی خواهد گذاشت و مانع از فعالیت مجازی و از همه مهم تر جذب نیرو توسط گروه تروریستی داعش خواهد شد.

هکرها، پیش از این در ماه نوامبر (آبان) و پس از حملات تروریستی در پاریس، جنگ مجازی با گروه داعش را اعلام کرده بودند.

بسیاری از عناصر داعش صاحب سایت ها و حساب های کاربری در شبکه های مجازی هستند که از این طریق اقدام به جذب نیرو و گسترش عقاید افراطی خود می نمایند

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات