قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه Reviewed by Momizat on . قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش شیعیان را دشمنان اصلی خود می دانند و جنایات زیادی علیه شیعیان و سایر مذهب ها قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش شیعیان را دشمنان اصلی خود می دانند و جنایات زیادی علیه شیعیان و سایر مذهب ها Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه

قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه

قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه

قربانی شدن دختر جوان شهر شیعه نشین فوعه

اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش شیعیان را دشمنان اصلی خود می دانند و جنایات زیادی علیه شیعیان و سایر مذهب ها انجام داده اند.یکی از این جنایات محاصره شهر شیعه نشین فوعه است که امیدواریم به زودی آزاد شود.

به گزارش میهن گرام :محاصره شهر شیعه نشین فوعه قربانی دیگری گرفت.

«ابتهال محمد جواد» از دختران جوان شهر فوعه که از بیماری نارسایی کلیه رنج می برد، به دلیل کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در این شهر جان خود را از دست داد.

از ابتدای محاصره شهر شیعه نشین فوعه تاکنون شش بیمار به دلیل کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در این شهر جان خود را از دست دادند.

گروه های تکفیری از نه ماه پیش تاکنون دو شهر شیعه نشین فوعه و کفریا در استان ادلب در شمال سوریه را در محاصره خود دارند و این گروه ها از آن زمان تاکنون مانع از ورود مواد غدایی، سوخت و دارو به این شهرهای شیعه نشین شدند.

از ابتدای ناآرامی ها در سوریه، شیعیان این کشور هدف حملات گروه های تروریستی قرار گرفتند و از آن زمان تاکنون هزاران نفر از شیعیان سوریه بر اثر حملات تروریست ها به شهادت رسیدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا