انفجار معبد در سوریه توسط داعش Reviewed by Momizat on . انفجار معبد در سوریه توسط داعش اخبار داعش : یکیی از اقداماتی که گروه تروریستی داعش در شهر های تحت کنترل خود انجام می دهد تخریب و انفجار مکان های مذهبی و تاریخی انفجار معبد در سوریه توسط داعش اخبار داعش : یکیی از اقداماتی که گروه تروریستی داعش در شهر های تحت کنترل خود انجام می دهد تخریب و انفجار مکان های مذهبی و تاریخی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » انفجار معبد در سوریه توسط داعش

انفجار معبد در سوریه توسط داعش

انفجار معبد در سوریه توسط داعش

داعش,انفجار معبد در سوریه توسط داعش

اخبار داعش : یکیی از اقداماتی که گروه تروریستی داعش در شهر های تحت کنترل خود انجام می دهد تخریب و انفجار مکان های مذهبی و تاریخی شهر هاست این بار داعش یکی از معابد تاریخی در شهر سوریه را منفجر کرد.

مأمون عبدالکریم، مدیرکل آثار باستانی سوریه در گفتگو با رویترز اعلام کرد عناصر داعش روز گذشته معبد بعل شمین، یکی از مهمترین مناطق باستانی را در شهر تدمر سوریه منفجر کردند. وی در ادامه افزود بارها گفته است مرحله بعدی اقدامات داعش ترساندن مردم است. وی همچنین تصریح کرد: می بینم تدمر در برابر چشمانم تخریب می شود.

مدیر کل آثار باستانی و موزه های سوریه همچنین در گفتگو با خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: داعش از مقدار زیادی مواد منفجره در معبد بعل شمین استفاده کرد. وی همچنین اعلام کرد این معبد بطور کامل تخریب شده است.

هفته گذشته گروه تروریستی داعش خالد اسعد، باستان شناس ۸۲ ساله را که بیش از ۵۰ سال به عنوان مدیر آثار باستانی تدمر فعالیت داشت، سر برید و جسد وی را بر یکی از ستون های باستانی این شهر آویزان کرد. داعش پس از تسلط بر شهر تدمر، مجسمه یک شیر را که قدمت آن به قرن دوم میلادی بازمی گشت و دو مقبره باستانی در نزدیکی آن را به ادعای اینکه از مظاهر شرک به شمار می روند، تخریب کرد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا