پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش Reviewed by Momizat on . پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش اخبار داعش : نیروهای عراقی موفق شدند بار دیگر شهر بیجی را از گروه تروریستی داعش پس بگیرند. در ماه های اخیر این چندمین بار است پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش اخبار داعش : نیروهای عراقی موفق شدند بار دیگر شهر بیجی را از گروه تروریستی داعش پس بگیرند. در ماه های اخیر این چندمین بار است Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش

پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش

پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش

داعش,پس گرفتن ۹۰ درصد شهر بیجی از داعش

اخبار داعش : نیروهای عراقی موفق شدند بار دیگر شهر بیجی را از گروه تروریستی داعش پس بگیرند. در ماه های اخیر این چندمین بار است که شهر بیجیی به دست داعش افتاده و باز نیروهای عراقی آن را پس گرفته اند.

به گزار میهن گرام :و به نقل از پترا، نیروهای مشترک عراقی با پشتیبانی نیروی هوایی این کشور و نیروهای ائتلاف بین المللی، توانستند منطقه تل البوجراد، یکی از آخرین پایگاه های تحت اشغال گروه تروریستی داعش در بیجی را آزاد کنند. تنها ۱۰ درصد از این شهر همچنان در اشغال تروریست ها است.

براساس این گزارش، به زودی پیشروی به سوی شهر “صینیه”، یکی دیگر از پایگاه های گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین آغاز می شود.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا