بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا Reviewed by Momizat on . بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا داعش : با انتشار فیلمی مشخص شد که تعدادی از سران قبایل در نینوا حالا یا از روی اجبار یا ترس و یا نادانی با گروه تروریستی داعش بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا داعش : با انتشار فیلمی مشخص شد که تعدادی از سران قبایل در نینوا حالا یا از روی اجبار یا ترس و یا نادانی با گروه تروریستی داعش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا

بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا

بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا

داعش,بیعت قبایل عراقی با داعش در نینوا

داعش : با انتشار فیلمی مشخص شد که تعدادی از سران قبایل در نینوا حالا یا از روی اجبار یا ترس و یا نادانی با گروه تروریستی داعش بیعت کردن و خود را عضوی از این گروه دانستند.

به گزارش میهن گرام :در این فیلم سران قبایل «جبور البوخطاب»، «الدلیم»، «جبور عبدربه» و «بنی خالد» در نینوا، با حضور در مراسمی در جمع اعضای ارشد داعش، با “ابوبکر بغدادی” بیعت می کنند.

در این فیلم شماری از عناصر داعش درحالی که سلاح دارند، از سران قبایل بیعت می‌گیرند.

سران قبایل در جریان این بیعت، از شماری از اعضای خود که در نیروهای بسیج مردمی و یا ارتش هستند و یا با دولت همکاری می کنند، اعلام برائت می کنند.

با توجه به سیطره داعش بر نینوا و جنایتهای بی‌شماری که این گروه تروریستی طی سال گذشته در حق ساکنان آن مرتکب شده، کاملا مشخص است بیشتر قبایل که امکان فرار را ندارند، مجبور شده‌اند برای حفظ جان خود با این گروه تروریستی بیعت کنند.

البته قبایل سلفی در این منطقه که قبلا با رژیم سرنگون شده بعث همکاری می‌کردند و اکنون با دولت مرکزی در عراق مشکل دارند، خواهان بازگشت به دوران قبل از سقوط صدام هستند به همین دلیل با داعش همکاری می کنند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا