هلاکت ۱۵۰۰ عضو داعش توسط ابوعزرائیل Reviewed by Momizat on . هلاکت 1500 عضو داعش توسط ابوعزرائیل اخبار داعش :کمتر کسی دیگر پیدا می شود که نام ابوعزرائیل را نشنیده باشد فردی که در مبارزه با داعش بسیار شجاع و قدرتمند عمل کر هلاکت 1500 عضو داعش توسط ابوعزرائیل اخبار داعش :کمتر کسی دیگر پیدا می شود که نام ابوعزرائیل را نشنیده باشد فردی که در مبارزه با داعش بسیار شجاع و قدرتمند عمل کر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت ۱۵۰۰ عضو داعش توسط ابوعزرائیل

هلاکت ۱۵۰۰ عضو داعش توسط ابوعزرائیل

هلاکت ۱۵۰۰ عضو داعش توسط ابوعزرائیل

هلاکت 1500 عضو داعش توسط ابوعزرائیل

اخبار داعش :کمتر کسی دیگر پیدا می شود که نام ابوعزرائیل را نشنیده باشد فردی که در مبارزه با داعش بسیار شجاع و قدرتمند عمل کرده و گفته میشود به تنهایی ۱۵۰۰ داعشی را به هلاکت رسانده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از اینترنشنال بیزینس تایمز، گزارشهای اخیر حاکی از آن است که”ابوعزرائیل” از فرماندهان معروف نیروهای بسیج مردمی عراق ملقب به “رمبو” دست کم ۱۵۰۰ داعشی را به هلاکت رسانده است.

ابوعزرائیل به زبان عربی به معنای “فرشته مرگ” است. وی از فرماندهان گردانهای “امام علی (ع)” از گروه های تابع بسیج مردمی است که به دلیل اثبات دلاوریهای خود در نبرد با گروه تروریستی داعش در داخل و خارج از عراق بسیار معروف شده است.

دیلی استار نیز در گزارشی نوشت: حتی “رمبو” نیز به این اقدام جسورانه ابوعزرائیل افتخار می کند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا