داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید Reviewed by Momizat on . داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید اخبار داعش :این بار جنایات داعش شامل اعضا خود شد. گروه تروریستی و تکفیری داعش که جنایات زیادی را در کشورهای مختلف انجام داده داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید اخبار داعش :این بار جنایات داعش شامل اعضا خود شد. گروه تروریستی و تکفیری داعش که جنایات زیادی را در کشورهای مختلف انجام داده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید

تبلیغات

داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید

داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید

داعش گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید

اخبار داعش :این بار جنایات داعش شامل اعضا خود شد. گروه تروریستی و تکفیری داعش که جنایات زیادی را در کشورهای مختلف انجام داده است این بار گوش ۷۰ نفر از اعضا خود را برید.

به گزارش میهن گرام و به نقل از “سومریه نیوز”؛ یک منبع در استان نینوا امروز –پنجشنبه- اعلام کرد گروه تروریستی داعش، گوش ۷۰ نفر از عناصر تروریستی خود را به دلیل نافرمانی و ترک جبهه های جنگ برید.

این منبع گفت: “قاضی دادگاه به اصطلاح شرعی گروه تروریستی داعش، امروز حکم بریدن گوش های ۷۰ نفر ازعناصر تروریستی این گروه را به اتهام نافرمانی و ترک جبهه‌های جنگ در استان نینوا صادر کرد.”

این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: “گروه تروریستی داعش، این حکم را در دادگاه استان نینوا، واقع در منطقه “بابا الطوب” اجرا کرده و پس از آن، این عناصر تروریستی را به بازداشتگاهی در همان منطقه منتقل کرده است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات