قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند Reviewed by Momizat on . قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند اخبار داعش :بعد از اینکه فرانسه و اروپا شاهد جنایات گروه تروریستی داعش بودند تصمیم گرفتن حملات خود را علی قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند اخبار داعش :بعد از اینکه فرانسه و اروپا شاهد جنایات گروه تروریستی داعش بودند تصمیم گرفتن حملات خود را علی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند

قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند

قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند

قانونگذاران فرانسه حملات هوایی در سوریه را تمدید کردند

اخبار داعش :بعد از اینکه فرانسه و اروپا شاهد جنایات گروه تروریستی داعش بودند تصمیم گرفتن حملات خود را علیه داعش افزایش دهند و حتی خیلی از سیاست مداران این کشورها اعلام کرده اند که ایران باید جایگزین عربستان و قطر شود.

به گزارش میهن گرام و به نقل از خبرگزاری فرانسه، مجلس ملی فرانسه روز چهارشنبه با ۵۱۵ رای مثبت، چهار رای منفی و ۱۲ رای ممتنع درخواست تمدید حملات هوایی به داعش در سوریه را تصویب کرد.

مانوئل والس، نخست وزیر فرانسه بار دیگر به قانونگذاران گفت: فرانسه با داعش در جنگ است هیچ جایگزین دیگری وجود ندارد. ما باید داعش را نابود کنیم.

وی افزود: هواپیماهای فرانسه که از سپتامبر سال ۲۰۱۴ میلادی هدف گرفتن مواضع داعش را آغاز کردند بیش از ۳۰۰ حمله هوایی به این تروریست‌ها انجام دادند.

در همین حال ژان ایو لودریان، وزیر دفاع فرانسه نیز گفت: ۲۷ عضو اتحادیه اروپا حمایت نظامی مستقیم یا غیرمستقیم خود از فرانسه را ابراز کرده‌اند.

وی افزود: تمامی ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا با حمایت مستقیم یا غیرمستقیم از پاریس در سوریه و دیگر عملیات‌هایش موافقت کردند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا