حضور ۶۰۰۰ اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی Reviewed by Momizat on . حضور 6000 اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی اخبار داعش :بعد از تبلیغات گسترده داعش در شبکه های اجتماعی توانست مغز تعداد زیادی از افراد را شست و شو و آن ها را به حضور 6000 اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی اخبار داعش :بعد از تبلیغات گسترده داعش در شبکه های اجتماعی توانست مغز تعداد زیادی از افراد را شست و شو و آن ها را به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حضور ۶۰۰۰ اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی

حضور ۶۰۰۰ اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی

حضور ۶۰۰۰ اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی

حضور 6000 اروپایی در کنار گروه‌های تروریستی

اخبار داعش :بعد از تبلیغات گسترده داعش در شبکه های اجتماعی توانست مغز تعداد زیادی از افراد را شست و شو و آن ها را به عضویت خود در بیارد که اروپا هم سهم زیادی در این زمینه دارد.

به گزارش میهن گرام : یک مقام پارلمان اروپا اعلام کرد که ۶ هزار اروپایی در کنار داعش و دیگر گروه‌های تروریستی در خاورمیانه می‌جنگند.

فیلیپ بوایا، مدیر کل امور حقوق بشر و حاکمیت قانون در دبیرخانه پارلمان اروپا تصریح کرد که حدود ۲۵ هزار فرد مسلح خارجی از بیش از ۱۰۰ کشور در کنار گروه‌های تروریستی می‌جنگند که ۶ هزار نفر آنها اروپایی هستند.

به گزارش روسیا الیوم، بوایا تاکید کرد که برخی از این افراد نیز پس از بازگشت به کشورشان با برنامه‌ریزی اقدام‌های تروریستی و یا نشر افکار افراطی، خطری برای کشورهای خود به شمار می آیند.

در همین حال، یفگینی سیسویف، رییس سازمان امنیت فدرال روسیه نیز خاطرنشان کرد که حدود ۳۰ هزار خارجی در کنار داعش می‌جنگند که ۷ هزار نفر از آنها از کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق از جمله روسیه هستند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا